Dear customers, we are currently preparing this e-shop and working on the translation. If you need some parts, please contact us directly.

Thank you for your understanding and we apologize for the inconvenience

Přesto, že na kvalitu klademe vysoký důraz, může se stát, že zboží nebude odpovídat Vašim představám, či se na něm projeví vady. Nezoufejte, situaci s Vámi vyřešíme.

Zde je postup

  • Pořiďte krátký videozáznam, kde bude vada zřetelně vidět (např. správně zapojený konektor displaye, ale display nezobrazuje) a pošlete nám ho na email s číslem objednávky. Obratem se Vám ozveme s řešením.
  • Vadný díl můžete zaslat zpět i bez nahrávky, jen vyřízení reklamace bude trvat nepatrně déle. V tom případě prosíme o popis vady, číslo objednávky a číslo účtu(pro případ, že další díl není skladem)

 

Všechny reklamace řešíme co nejdříve, maximálně však do 30ti dnů od doručení.

Není možné reklamovat vady způsobené montáží, neodbornou manipulací, mechanické poškození zboží (např. praské displaye, digitizery, kryty, utržené a natrhnuté flexy, konektory). Tyto reklamace budou zamítnuty.

hamburger check chip magnifier mobile phone placeholder plug table user angle-down angle-left angle-right angle-up basket clock close envelope grid full-screen package flag truck montaz warning-circle forward zadni-kryt chip-alt repair os