Dear customers, we are currently preparing this e-shop and working on the translation. If you need some parts, please contact us directly.

Thank you for your understanding and we apologize for the inconvenience

Doprava

Zboží zasíláme prostřednictvím České pošty, GLS nebo DPD. U pošty můžete zvolit u menších zásilek doporučené psaní (RR) které je omezené velikostí a dopravné stojí pouze 69 Kč. Za dobírku se připlácí ještě 30 Kč navíc. Doručení bývá ve většině případů do 24h. V případě nezastižení na adrese Vám pošta zásilku uloží na pobočku pošty, kde čeká na vyzvednutí 14 dní.

U kurýrní služby DPD je cena 99 Kč, s dobírkou o dočasně 30 Kč více. Doručení bývá většinout do 24h. Kurýr Vás informuje telefonicky nebo sms zprávou o doručení. 

Doručení prostřednictvím GLS vyjde na 79 Kč, za dobírku se připlácí dočasně 35 Kč. Doručení je také obvykle do druhého dne.

 

Zákazníci z Prahy mohou využít rozvozu, kde Vám zásilku za 219 Kč ještě ve stejný den doručíme.

Také nás můžete navštívit na provozovně na Praze 4, Nuselská 98, kde máme zboží fyzicky skladem a můžete si ho zde i bez objednávky prohlédnout a vyzvednout.

 

Platba

K úhradě přes internetový obchod můžete využít platbu kartou, která je rychlá a bezpečná.

Také můžete využít bezhotovostního běžného převodu do Fio banky, převod zde může trvat 1-3 dny.

Zásilky si lze objednat na dobírku, kdy platíte až v momentě převzetí zásilky.

Na naší prodejně nebo při rozvozu můžete samozřemě platit hotově, na prodejně ještě pak platební kartou.

hamburger check chip magnifier mobile phone placeholder plug table user angle-down angle-left angle-right angle-up basket clock close envelope grid full-screen package flag truck montaz warning-circle forward zadni-kryt chip-alt repair os